Zvažujete, jestli si vybrat stavební firmu s nejlevnější kalkulací, nejhezčími realizacemi nebo naopak v nejbližší vzdálenosti. Všechno má své pro a proti. Povíme vám ale, podle čeho bychom se rozhodovali my.

  1. Špičková práce odvedená v prémiové kvalitě

Modulárním dřevostavbám se věnujeme přes šest let a v České republice platíme za průkopníky této oblasti. Od konkurence se odlišujeme nejen zkušenostmi, ale důrazem na kvalitně odvedenou práci a skvělými výsledky našich dřevostaveb, například v blower-door testech. Jako jediní a první v České republice jsme postavili pasivní modulární dřevostavbu na patro a o pár měsíců hned druhou. Za kvalitu našich staveb ručíme vlastní dobrou pověstí.

  1. Pevně stanovený rozpočet

Rozpočet stavby nepřekročíme ani o korunu, protože v oblasti modulárních dřevostaveb zkrátka neexistují vícepráce. Každý, kdo někdy stavěl, má zkušenosti s tím, že při výstavbě zděného domu vzniká řada položek, které původně v rozpočtu nebyly nebo se vyrojily až v průběhu stavby. U rekonstrukcí starších domů to platí dvojnásob. Při výstavbě modulární dřevostavby ovšem s žádnými neočekávanými položkami v rozpočtu počítat nemusíte, nepřekvapí nás ani špatné počasí, protože dům vzniká v suchém prostředí výrobní haly. Každý klient od začátku přesně ví, jakou částku zaplatí.

  1. Otevřenost ve všech směrech

Do naší výrobní haly se můžete přijet kdykoliv podívat – třeba i na výrobu vašeho vlastního domu. Rádi vám ukážeme, v jakém prostředí vzniká, a můžete si třeba rovnou zkontrolovat rozvody, než se zakryjí sádrokartonem. Pokud si nejste bydlením v modulární dřevostavbě jisti, můžete si projít tři ukázkové modulové domy, které jsou umístěné v areálu firmy, a nebo vás pozveme na kávu k nám domů, podívat se, jak bydlíme v modulární dřevostavbě právě my.

  1. Postará se o vás jedna styčná osoba

Naši zákazníci oceňují, že mohou po celou dobu přípravy na nové bydlení komunikovat jen s jedním člověkem. Postará se o inženýrskou stránku věci, vyřídí stavební povolení nebo dotaci Zelená úsporám. Vaše styčná osoba se může postarat také o vybavení na míru a další služby. Se spolupracujícími partnery je nás dnes přes 50, a tak by pro zákazníky nebylo praktické, kdyby se s každou jednotlivou záležitostí museli obracet na někoho jiného.

  1. Bezstarostná stavba

Při výstavbě zděného domu klient často musí jezdit na kontrolní dny, řešit dodavatele a mnohdy také získat odborné znalosti, aby si byl v terénu schopen poradit s nenadálými událostmi. Naši klienti obvykle sedí v klidu doma v papučích, během přípravy domu se vypraví na dovolenou nebo mají naopak klid kompletně sbalit všechny své věci ve stávajícím bydlení. Pohledem klienta probíhá stavba bez starostí a stresu. Úplně odpadají dny, kdy musí klient na stavbu chodit a dozorovat – čas je jedna z našich nejdražších komodit, právě proto dokáží klienti výstavbu modulárního domu náležitě ocenit. 

  1. Značná energetická úspora

Levnější řešení energií je třeba hledat už při samotné výstavbě domu – když v tomto ohledu porovnáte zděné stavby a modulární dřevostavby, dojdete k diametrálně různým finančním nákladům. Například majitel společnosti Eko modular Vojtěch Juřenčák ve své nízkoenergetické dřevostavbě s manželkou topí, vaří, perou a užívají elektřinu ke všem běžným činnostem a jejich náklady činí 500-800 Kč měsíčně. Takovou energetickou úsporu vám dokáže nabídnout skutečně precizně a kvalitně postavený modulární dům.

  1. Individuální přístup k vašemu vysněnému bydlení

I když v katalogu nabízíme řadu modulárních dřevostaveb „poskládaných“ z jednotlivých modulů, dokážeme stavbu zcela přizpůsobit vaší konkrétní situaci a podmínkám vašeho pozemku. Stavíme dřevostavby se sedlovou střechou, které zapadnou do tradiční venkovské zástavby. Umíme moderní a stylové dřevostavby obložené dřevěnou fasádou. Postavili jsme také první modulární dřevostavbu na patro v České republice. Dovedeme realizovat i vaše sny o bydlení.

  1. Vyřídíme stavební povolení i dotace

Postaráme se o veškeré papírování spojené se stavbou, máme s tím letité zkušenosti, poradíme s čerpáním dotací a všechno vyřídíme. Nemusíte se tak bát, že byste o něco přišli, o něčem nevěděli nebo si zapomněli zjistit určité informace. My o legislativě modulárních dřevostaveb víme prakticky všechno a rádi se o znalosti podělíme.

  1. Ryze česká firma

I když máme zkušenosti s realizacemi na Slovensku a v Maďarsku, naše firma má české kořeny v malé obci na jižní Moravě poblíž Břeclavi. Zaměstnáváme zručné pracovníky z okolí, a tak podporujeme lokální ekonomiku. Nemáme za sebou velké korporátní vlastníky, naopak jsme si všechno odpracovali vlastníma rukama a hlavou. Na firmě nám proto nesmírně záleží a rozhodně nedáme její pověst všanc ani jedinou průměrně odvedenou zakázkou.

  1. Férová cena za služby s vysokou přidanou hodnotou

Když klient bez hlubší znalosti věci porovnává kalkulaci od nás s kalkulací od konkurence, může se stát, že naše nabídka bude o jednotky procent dražší. To je fakt, který si dovedeme obhájit hned z několika důvodů: Našim zaměstnancům platíme férové peníze za skvěle odvedenou práci, používáme ty nejkvalitnější možné materiály – stavíme z konstrukčního řeziva s nejlepšími statickými vlastnostmi – naší práci rozumíme a neustále se vzděláváme, dovedeme poradit i s atypickými projekty a nabízíme skvělý servis. Dobrou firmu nepoznáte při podpisu smlouvy, ale až v případě, kdy chcete přistavět nový modul, vyřídit dotaci Zelená úsporám nebo poradit s energiemi. Proto si nás zákazníci dlouhodobě vybírají.