Pokud se díváte na slovenskou televizi JOJ, určitě znáte relaci Nové bývanie. Na Slovensku běží už 13. rokem a těší se ohromné oblibě. V letošním roce nás slovenská televize oslovila s prosbou účinkovat v ní s našimi dřevostavbami.

Pořad Nové bývanie nabízí vhodné nemovitosti

V každém dílu pořadu Nové bývanie se seznámíte s jednou rodinou, jednotlivcem či párem, který hledá nové bydlení. Má určitou představu o lokalitě i ceně – a na základě těchto parametrů mu tvůrci pořadu vyberou tři vhodné možnosti bydlení, které společně s pořadem navštíví. Ne vždy se pro rodinu či pár hledá nové bydlení jako takové, někdy mají zájem o chatu či chalupu na víkendový odpočinek, jindy je naopak zajímá apartmán v rekreační oblasti, který budou využívat k vlastní relaxaci a částečně i k pronájmu. Požadavky rodin jsou tedy opravdu pestré. Na každý z nich ovšem dovedou makléři pořadu napasovat vhodné nemovitosti.

Zájemce si prohlédne modulární dřevostavbu

V dílu pořadu, který se bude vysílat 1. listopadu 2020 v 17.50, uvidíte v nabídce možností pro daného zájemce i naši modulární dřevostavbu. Aniž byste se museli zvedat z gauče, si můžete modulární dřevostavbu prohlédnout, poslechnout si, jak ji vidí zájemce o moderní a vzdušné bydlení a udělat si vlastní srovnání tří nabízených variant nového bydlení. Víc už ale prozrazovat nebudeme, těšte se na listopadový díl pořadu Nové bývanie. Máte zájem o prohlídku našich vzorových domů, nebo rovnou výroby? Neváhejte nás kontaktovat.

Momentka z natáčení, které probíhalo na Slovensku poblíž Malacek v krásném prostředí Motelu M.
Modulová výstavba, to je rychlé, efektivní a ekonomické řešení. Na fotce v plodné diskusi.