Vzorový dům Coneco 2019 Bratislava

Vzorová modulární dřevostavba pro výstavu Coneco 2019 Bratislava!

Luxusní výbava a technologie řadí tuto modulární dřevostavbu mezi absolutní špičku. Poskytuje nejvyšší komfort bydlení v souladu s vrcholnou kvalitou použitých materiálů. Návrh interiéru vznikl ve spolupráci s renomovaným architektonickým studiem Semela Ateliers a špičkovými nábytkáři JiMaRa s.r.o. Řemeslní nábytkáři JiMaRa využili v modulu každý prostor podle nejnovějších trendů pro bydlení a design. Bílý nábytek ve vysokém lesku kombinují s odstíny překrásného jilmu.

Velkoformátové prosklení směřující do soukromé zóny s hlavní terasou vám zajistí naprostou kontrolu nad vaším životním prostorem. Z ložnice vystoupíte s první ranní kávou na soukromou boční terasu pohodlně balkonovými dveřmi se zdvižným posuvem. Koupelnu rozzáří v každé roční době francouzské okno. Hliníková okna s izolačním trojsklem vás udrží v naprostém tichu a příjemné teplotě – v létě i v zimě.

Funkční design pro nás představuje vše. Velkoformátové obklady, posuvné dveře do pouzdra, podlahový vinyl nejvyšší kvality Gerfloor. Vliesové tapety dodávají pocit útulnosti. Fasádu dekoruje modřínový rhombus obklad.

Na jakých základech bude Vaše modulární dřevostavba stát?

Zakládáme naše domy na zemích vrutech, protože je to moderní, praktický, rychlý a ekonomický způsob zakládání dřevostaveb. Pozemek nepoškozuje těžká technika, základy jsou hotové během jediného dne. Zatížitelnost je možná okamžitě po ukončení instalace, žádné zrání betonu. Instalace je možná během celého roku. Technologie je navíc výrazně levnější než klasické betonování.

Výhradním dodavatelem zemních vrutů je společnost Chytré základy.

Pro více informací se podívejte zde:

https://www.chytrezaklady.cz/zemni-vruty-drevostavby/

Chcete vědět, jak to vypadá v našem domě? Podívejte se na virtuální prohlídku:

Modulární dům je na prodej a ihned k nastěhování.

Pro více informací kontaktujte:
Juřenčák Vojtěch
Email: jurencak@ekomodular.cz
Telefon: +420 731 006 235