Naši milí klienti, spolupracovníci, podporovatelé a kamarádi,

máme za sebou další úspěšný rok bez větších reklamací a ztrát úsměvů. Obrovskou radost nám dělá spokojenost našich klientů po předání stavby, jejich překvapení z rychlosti výstavby i toho, že v každém ohledu držíme slovo. Věříme, že takové chování se v budoucnu stane ve stavebnictví standardem, nikoli obrovskou výjimkou. V neposlední řadě nás těší, že se k nám řada klientů vrací – po výstavbě rodinného domu si nechají postavit modulární firemní kanceláře, saunu na zahradě nebo dům pro rodinu své dcery. Za takovou důvěru od srdce děkujeme.

40 modulů: rodinné domy, komerční stavba i chaty

V letošním roce jsme zhotovili rekordních 40 modulů. Konkrétně se jednalo o 12 rodinných domů – každý z nich je jiný, originální a osobitý. Na některé se můžete podívat do našich referencí, jiné na nafocení teprve čekají. Pro jednoho klienta jsme realizovali unikátní komerční stavbu a třem dalším jsme postavili opravdu luxusní chaty, které jsou od běžného bydlení prakticky nerozeznatelné. 

Horká novinka: modulární sauna

Velmi úspěšnou novinkou se stala naše modulární sauna, kterou jsme uvedli na trh hned ve dvou variantách. Její pořízení je paradoxně na trochu delší lokty než u modulárního domu. Skládá se totiž z mnoha prémiových komponentů, proto ji zvládneme dodat do 6 měsíců od podpisu smlouvy. Přesto jsme přesvědčeni o tom, že na dobré věci se vyplatí počkat a že zákazníci budou saunu od nás užívat po mnoho generací, a tak pár měsíců nehraje žádnou roli. Podle objednávek nejsme sami, kdo to tak vidí. 

Firmu dělají skvělí zaměstnanci

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat našim pečlivým a starostlivým zaměstnancům. Oceňujeme, že se nebojí s námi modulární dřevostavby neustále inovovat a posouvat již zavedené standardy o trochu výše. Za to, že jsou naše realizace bez jediné větší reklamace, vděčíme právě jim. Děkujeme.

Všem našim klientům, zaměstnancům, spolupracovníkům i kamarádům přejeme klidný závěr letošního roku a mnoho skvělých nápadů a rozhodnutí v tom dalším.