Dřevostavby jsou naše srdcovka

Stáli jsme na samých počátcích oboru dřevostaveb u nás. Zatímco tehdy to byla ohromná novinka s řadou nevychytaných míst, dnes představují dřevostavby rychlé, ekologické a ekonomické řešení pro mnoho rodinných domů i firem. Stojíme si za tím, že modulární domy tvoří perfektní alternativu klasickým zděným domům, ovšem musejí se realizovat pořádně. Proto si zakládáme na kvalitě materiálů, profesionálním provedení a spolehlivém fungování našich staveb.

Sympatická ryze česká firma

I když již působíme na Slovensku, v Maďarsku a snažíme se expandovat do řady evropských států, stále si držíme přístup menší firmy. Zákazníkům vysvětlujeme klady i zápory modulárních dřevostaveb, platí u nás podání ruky a rozumné i férové jednání. Snažíme se všem našim zákazníkům dobře poradit a nabídnout jim přesně takovou modulární dřevostavbu, která odpovídá jejich potřebám.

Naše modulové domy vyrábějí pouze „zlaté české ručičky“ z jižní Moravy.

Za dlouhou dobu na českém trhu jsme našli partnery, na které se můžeme kdykoli spolehnout.

Za dlouhou dobu na českém trhu jsme našli partnery, na které se můžeme kdykoli spolehnout.

Poctivý a uctivý přístup ke každému zákazníkovi

Společnost Eko modular si zakládá na poctivém přístupu ke každému zákazníkovi. Našim zákazníkům trpělivě nasloucháme, předáváme jim naše odborné znalosti a pomáháme zorientovat se v oblasti modulárních dřevostaveb. Čestnost, poctivost a úcta k zákazníkům jsou naše klíčové hodnoty, na kterých stavíme po celou dobu existence naší firmy. Dovedeme dobře poradit, vysvětlit všechny varianty a chceme, aby se s námi zákazníkům i našim partnerům dobře obchodovalo.

Respekt k práci každého zaměstnance

Snažíme se být důvěryhodným a spolehlivým zaměstnavatelem v regionu. Stavíme na velké soudržnosti, trvalém zlepšování, vzájemném respektu a kontinuálním vzdělávání všech našich zaměstnanců. Díky nim dlouhodobě určujeme vývoj a směřování odvětví modulárních dřevostaveb u nás i ve střední Evropě.

Na co sáhneme, to pozlatíme

Ručíme za perfektní kvalitu našich domů a jejich zpracování do nejmenšího detailu. Standardy konkurenčních firem jsou pro nás nedostačující, proto neustále inovujeme materiály, vyvíjíme vlastní stroje a aplikujeme nové technologie. Investujeme nejen do materiální základny, ale především do našich lidí. Naši zaměstnanci se neustále vzdělávají, rozvíjejí svoje znalosti a zkušenosti. Vždy se můžeme spolehnout na jejich kvalifikaci, zodpovědnost a slušnost.

Coneco 2018


Coneco 2019

 


TV JOJ Nové bývanie


Grand opening Břeclav


Grand opening Malacky


Česko-maďarské setkání


Dny otevřených dveří


Sraz caravanistů

GRAND OPENING VNOROVY

Konference Bratislava


Česko-maďarská konference


Stavební veletrh Trenčín