Vypapírujeme za vás dotaci Nová Zelená Úsporám

V oblasti výstavby pasivních a nízkoenergetických dřevostaveb se pohybujeme už mnoho let, proto jsme opravdu zběhlí v nejrůznějších dotačních programech, které se na ně vypisují. Máme přehled o všech náležitostech, dokumentech a podmínkách a dovedeme ohlídat to, aby dotační žádost i realizace vašeho modulového domu byla naprosto předpisová. Celou žádost o dotaci nám můžete s klidem svěřit.

V současné době probíhá dotační program Nová Zelená Úsporám pro výstavbu nových rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností. Jejich majitelé mohou dosáhnout na jednorázové částky 200 000 Kč, 350 000 Kč nebo 500 000 Kč. Taková dotace už realizaci modulového domu výrazně zlevní.

Umíme samozřejmě vyřídit i dotaci pro zadržování dešťové vody.

 

Připravíme projektovou dokumentaci pro stavební povolení

Našim klientům poskytujeme komplexní servis, proto za ně rádi vyřídíme i všechny dokumenty včetně projektové dokumentace pro stavební povolení. Pokud nemáte čas nebo je pro vás papírování španělská vesnice, svěřte tyto činnosti nám. S přípravou projektové dokumentace pro stavební povolení máme letité zkušenosti a zpracujeme ji do puntíku přesně a bezchybně.

Pokud je pro vás náročné najít správného projektanta, obraťte se na nás a připravíme vám projektovou dokumentaci pro stavební povolení na klíč. Zajistíme a ohlídáme vše potřebné. Místo návštěv úřadů a kontrolování dokumentů se můžete věnovat své práci či rodině. Starost o stavební povolení nechte na nás.

 

Vytvoříme extenzivní zelenou střechu

Modulové dřevostavby se zelenými střechami lákají celou řadu našich zákazníků, proto jsme se spojili s firmou ArchVegetal s.r.o.  Společně zajistíme zhotovení zelené střechy na vašem domu či na jednotlivých modulech domu.

 

Interiérové vybavení domu

Spolupracujeme s řadou spolehlivých truhlářských firem, díky kterým můžeme celý váš dům komfortně vybavit. Dokážeme zhotovit kuchyňskou linku, realizovat řadu úložných prostor, celý dům nebo jakoukoli jeho část.

 

Zpracování profesionálních vizualizací

Potřebujete si celé bydlení představit – tomu plně rozumíme a rádi vám zpracujeme vizualizace celého domu. Budou stejně dokonalé jako finální realizace.

 

Vyřízení hypotečního úvěru

Spolupracujeme s řadou firem poskytujících úvěry na modulární rodinné domy. Celým procesem financování vás provedeme a dotáhneme ho do zdárného konce.