Zařízení interiéru může probíhat současně se stavbou modulárního domu. Spolu s vizualizací dřevostavby vám rádi připravíme i vizualizaci interiéru, který bude splňovat všechny vaše požadavky a potřeby.

Našim klientům se snažíme poskytovat komplexní servis služeb, proto jsme začali dodávat naše montované domy včetně vybavení. Dovedeme realizovat nábytek na míru či nábytek s atypickými požadavky.

 

Spolupracujeme jak s interiérovými designéry, tak s architekty, kteří dovedou vytvořit takový interiér, ve kterém se chcete posadit, natáhnout, pohrát si s dětmi nebo si třeba jen zacvičit jógu.

Rozumí nejen své práci, ale taky tomu, že zákazníků se musí ptát, ptát a ptát, aby pro ně dokázali navrhnout dechberoucí interiér. V rukávu máme dvě truhlářské firmy, které jejich nápady převedou do opravdu krásné reality.

 

Většina lidí miluje nábytek IKEA. Jedeme jenom pro jedno křeslo, ale odcházíme s plédem v podlaží, vonnými svíčkami a perfektním květinovým stolkem. Díky nábytku IKEA spousta z nás zútulnila svoji domácnost a vybavila ji desítkami praktických vychytávek.

Nábytkem IKEA jsme vybavili i jeden z našich vzorový domů v Tvrdonicích – to, abyste se v něm hned cítili jako doma. Přijďte se k nám do výrobního areálu sami přesvědčit.

Prémiový český výrobce masivního nábytku a stylového schodiště je pro nás dlouhodobě první volbou pro všechny naše modulární dřevostavby. Jejich práce se vyznačuje vysokou kvalitou a nadčasovým designem, což je u kvalitního nábytku velmi důležité. Jedná se o zakázkovou výrobu na míru, kde klient a přírodní dřevo je vždy na prvním místě.

Truhlářství Šmarda a syn vyrábí masivní nábytek na míru, což je u atypických modulárních domů naprostou nezbytností.

Pro komplexní realizaci modulárních domů včetně interiéru potřebujeme partnery, na které se dá za všech okolností spolehnout. Proto spolupracujeme s firmou Koupelny Ptáček. Během našich letitých zkušeností jsme totiž zjistili, že odvádějí opravdu skvělou práci.

Profesionální koupelnové studio nabízí návrhy koupelen i kvalitní sanitární techniku, koupelnový nábytek a další sortiment na všech cenových úrovních.

 

Vždy když potřebujeme do některého z našich modulárních domů sedačku, obracíme se na firmu Sofa Tkadlec . Proč?

Protože je to český výrobce sedacích souprav, čalouněného nábytku, a to i na míru. Firma Sofa Tkadlec je skvělá kvalita, servis a perfektně provedený detail.