Toužíte po útulném, moderním a zdravém bydlení v souladu s přírodou? Pak vás srdečně zveme na Den otevřených dveří.

Dozvíte se vše o modulárních dřevostavbách a nahlédnete do tajů jejich výroby.

Přijďte se podívat:

  • Do vzorového domu: Projděte se po našem vzorovém domě a na vlastní kůži zažijte komfort a pohodlí dřevostavby. Dotkněte se precizně zpracovaných materiálů, nasajte příjemnou atmosféru a inspirujte se pro svůj vlastní domov.
  • Do výrobní haly: Odkryjte tajemství výroby modulárních dřevostaveb. Sledujte krok za krokem, jak se z prvotřídních materiálů rodí domy, které splňují ty nejvyšší standardy.
  • Do světa technologií: Seznamte se s inovativními technologiemi, které v našich domech využíváme. Zjistěte, jak zajišťujeme extrémní energetickou úspornost a maximální komfort bydlení.

Na co se můžete těšit:

  • Odborné poradenství: Naši specialisté vám zodpoví všechny otázky týkající se modulárních dřevostaveb. Poradí vám s výběrem ideálního domu pro vaši rodinu a pomohou vám s realizací vašeho snu o bydlení. Získáte komplexní informace o všech fázích stavby, od návrhu až po kolaudaci.
  • Prezentace materiálů: Seznamte se s kvalitními materiály, které používáme pro stavbu dřevostaveb. Uvidíte a osaháte si dřevo, izolační materiály a další komponenty, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vašeho domu.

Den otevřených dveří se koná 17.4 od 16:00 do 19:00 v našem výrobním areálu ve Tvrdonicích.Vstup je volný, ale registrace je nutná. Zaregistrujte se prosím zde.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a otevřete dveře do svého vysněného domova!

Přijďte se inspirovat, načerpat informace a poznat svět modulárních dřevostaveb na vlastní kůži. 

Zjistěte, proč je modulární způsob výstavby budoucností celého odvětví stavebnictví.

Těšíme se na vás!