Podzimní (a letos poslední) Den otevřených dveří je za dveřmi – připravujeme jej pro vás už na 16. září, začínáme v 16 hodin.

Podzimní Den otevřených dveří je výběr toho, co vás na předchozích Dnech otevřených dveří nejvíce zaujalo

● Opět si budete moci projít a prohlédnout domy, které máme v nabídce v různé části dokončení. Samozřejmě, k prohlídce pro vás připravíme i kompletně zařízený dům, ve kterém vám představíme všechny hlavní výhody bydlení v modulárních dřevostavbách.

● Dozvíte se vše důležité o zakládání našich domů na zemních vrutech, probereme témata, na která se nejčastěji ptáte – pořízení našich domů na hypotéku, vyřízení stavebního povolení, rychlost stavby a náročnost na přípravu pozemku, připojení na inženýrské sítě, možnosti vybavení domů nábytkem a zařízením.

Co je ale hlavní…

Na vlastní oči uvidíte, jak naše modulární dřevostavby vznikají. A jak se říká, jeden pohled vydá za tisíc slov. Přijeďte, moc se na vás těšíme.

A pokud už jste se některého z našich Dnů otevřených dveří zúčastnili – přijeďte klidně podruhé i potřetí, na každém Dnu otevřených dveří chystáme něco speciálního, co na těch předchozích nebylo.

Den otevřených dveří se koná 16. září 2021 od 16:00 do 19:00 hodin na adrese Rybáře 39/25, Tvrdonice. Parkování je zajištěno před naší provozovnou.

Zúčastníte se? Potvrďte prosím účast na tomto odkazu.