Montované dřevostavby se přizpůsobí na míru vaší firmě. Dovedeme rychle postavit malou kancelář, rozšířit stávající provoz, který už nestačí potřebám firmy, nebo vytvořit velkorysé komplexní zázemí pro celou korporaci. Jednotlivé moduly si sestavíte podle vašich představ tak, aby sídlo vaší firmy dokonale odpovídalo tomu, co potřebujete.

Modulární kancelář poroste s vaší firmou – při zvýšení počtu zaměstnanců stačí jen přistavět další moduly a vaše kanceláře se budou rozšiřovat spolu s vámi.

Pokud vás trápí akutní potřeba kancelářský prostor, můžete ji rychle vyřešit jedním modulem, který se dá postavit bez stavebního povolení.

Parametry:

 • Velikost 3,5 x 7,1 m
 • Zastavěná plocha 25 m2
 • Odpovídá zákonu 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)
 • Modulem je možné rozšířit stávající kancelářské kapacity
 • Založení na zemních vrutech

Modulární dřevostavby se perfektně hodí pro realizaci hotelů či penzionů. Rychlé a efektivní řešení montované dřevostavby nabízíme jak ve variantě solitérních staveb, tak jako moduly vzájemně napojené na sebe. Montovaný modulární dům tak ještě před začátkem sezony snadno rozšíří vaše ubytovací kapacity a dostane váš byznys zase na vyšší úroveň.

Vaši hosté se budou moci těšit luxusu a komfortu samostatného apartmánu, který si pro vás z hlediska provozu zachová minimální náklady na provoz a údržbu.

Parametry:

 • Velikost od 3,5 x 7,1 m až po 4,5 x 13 m
 • Dispozice 1+kk až 2+kk
 • Možnost napojovat moduly variabilně vedle sebe
 • Založení na zemní vrutech

Inspirace:

Můžete si prohlédnout realizaci projektu pro Motel „M“ Malacky na Slovensku s kterým jsme se dostali i do velmi úspěšného televizního pořadu Nové bývanie.

Modulární dřevostavby jsou jako stvořené pro potřeby malých a středních developerských projektů. Jejich rychlá a efektivní výstavba, snadná organizace osob i materiálu a vysoká úspora díky absenci stavebních prací přesvědčí každého developera. Stavba se obejde bez hluku, pohybu těžké techniky, zátěže životního prostředí i sousedů.

Garantujeme nejvyšší kvalitu provedení a zaručujeme dlouhý bezproblémový provoz s minimem reklamací.

Parametry:

 • Variabilní koncept řešení domů různého tvaru
 • Samostatné, nebo řadové domy
 • Standardizovaná dispozice až do 6+kk
 • Doplňkově terasy a pergoly, garážová stání i přístřešky
 • Založení na zemní vrutech

Inspirace:

Developerský projekt Modular holiday and weekend resort v přírodní lokalitě Dunasziget v Maďarsku. 12x Dvojmodul L (2x 4×13 m).

Vizualizaci a návrh celého projektu připravila architektonická kancelář Semela ateliers.

 

Exteriér lokality

Interiér domů

Pasivní či nízkoenergetické montované domy jsou odpovědí na řadu vašich otázek po levné, kvalitní a prostorné kanceláři. Pokud se vaše firma rychle rozšiřuje a potřebujete reprezentativní prostory, představují pro vás modulární dřevostavby praktické a poměrně flexibilní řešení. Systém modulární dřevostavby se dá navíc kdykoli rozšířit, takže kanceláře snadno porostou s vyšším počtem vašich zaměstnanců.

Rychlé, ekonomické a ekologické dřevostavby nabízejí velmi reprezentativní prostory, které můžete ozvláštnit například zelenou střechou nebo zelenou stěnou.

Moderní fitness centrum není jenom o pravidelné námaze a endorfinové odměně, představuje prostor pro relaxaci. Odpočinek při kávě či iontovém nápoji vám poskytne vzdušná modulární realizace, která se může pyšnit zelenou stěnou či střechou. Modulární dům není náročný na provoz, vyroste za 8 měsíců a cvičení v něm je díky použitým materiálům zdravé.

Dámské fitness centrum jsme před časem realizovali v Maďarsku a protože poptávek na fitness centra nám chodí celá řada, vytvořili jsme studii a vizualizaci moderního dámského fitness centra se zelenou střechou a stěnou. Takhle může vypadat vaše budoucí fitness centrum.

Příjemná a útulná kavárna realizovaná jako modulární dům zaujme svým zevnějškem a poskytne prostorné zázemí pro všechna vaše baristická přání. Díky velkorysé terase se u vás usadí i tři desítky hostů, kterým můžete servírovat výborné dezerty i levandulovou limonádu v okouzlující atmosféře. Vývěsní štít o vašem otevření můžete pověsit již za 8 měsíců.

Pokud vám bude byznys dobře šlapat a vaše kavárna se stane nejvyhlášenější ve městě, díky modulárnímu principu stavby ji snadno rozšíříte o jednu či více částí. Z jednoho modulu může vyrůst kavárna s patrem a krásným výhledem na město či les.

Gastronomie je náročný byznys, ve kterém musíte otočit každou korunu a přemýšlet poměrně racionálně. Proto jsme pro vás s naší partnerskou firmou Poe Poe vytvořili naprosto úžasný koncept Poe modul. Provozovna složená ze čtyř modulů může být umístěna naprosto kdekoli. Vyrůst může před nákupním centrem, na oblíbené výpadovce z města nebo na zelené louce. Pokud by k vám náhodou nechodili zákazníci, snadno provozovnu přestěhujete na lukrativní lokalitu, protože není ukotvena betonovými základy, ale zemními vruty.

Prohlédněte si studii, půdorys i vizualizaci konceptu Poe modul a přijďte s námi jeho možnosti probrat osobně. Nebo se rádi zastavíme my za vámi.

Studie a vizualizace pokladny představuje v naší nabídce úplnou novinku. U koupaliště, kluziště nebo jiného sportovního areálu bývá často rozpadlá budka nebo ocelová pokladna bez klimatizace. Jste-li majitelem sportoviště, určitě nemusíte hned kopat základy a chystat se na velkou stavbu. Reprezentativní a krásnou pokladnu vám postavíme z jednoho či dvou modulů. Zpracovali jsme pro vás moderní, funkční a stylovou studii pokladny.

Začínáte s podnikáním? Nemáte prostor, ale potřebujete mít reprezentativní místo?

Máme pro Vás řešení, napište nám pro více informací.