Výjimečné zážitky přímo u vás doma

Modulární saunové domy představují nejluxusnější zážitek, jaký si můžete dopřát. Sauna na míru může vyrůst na vaší zahradě, v ubytovacím komplexu nebo na vašem pozemku u vody či v horách.

Vybrat si můžete ze dvou variant – první varianta Útulná jeskyně se hodí pro domácí saunování dvou až čtyř osob, druhá verze Vzdušná sauna odpovídá spíše potřebám menšího hotelu nebo firmy. Saunový domek vyroste na zastavěné ploše do 25 m2, pro kterou nepotřebujete stavební povolení. Saunu na zahradě využijete od babího léta až do pozdního jara – a během léta když není saunová sezona může sloužit jako dům pro návštěvy, vejminek pro rodiče nebo jako klubovna pro dospívající děti.

Protože milujeme saunování, koncipovali jsme saunu přesně tak, jak bychom ji chtěli mít u sebe na zahradě. Při jejím promýšlení jsme dbali nejen na optimální velikost prostoru, ale především na skvělé vybavení.

Luxusní finská sauna na vaší zahradu

Vysoce kvalitní finská sauna na míru od společnosti Dyntar zaručuje, že prožijete nerušené chvíle pohody, odpočinku a ozdravení celého těla i ducha. Společnost Dyntar se výrobě prémiových českých saun věnuje už 28 let a na kontě má přes 5 000 realizací. Dominantu saunovacího domu tvoří celoprosklená čelní stěna uchycená v kvalitních hliníkových rámech s HS portálem. Doplňuje ji prémiový fasádní obklad značky Fermacell. Výjimečný zážitek umocní špičková koupelna se sanitární technikou značky Grohe, obložení odpočívárny opravdu kvalitní thermo osikou, ale také praktický elektrický krb a naplněná vestavná lednice. V odpočívárně sauny se budete chtít zastavit, poležet, vydechnout a dát si skleničku něčeho dobrého, proto jsme v ní připravili relaxační stěnu z živého zeleného mechu. Dívá se do ní úplně jinak než do studené dlažby. V takovém prostředí pak přicházejí ty nejlepší myšlenky a nápady.

Prohlédněte si saunový dům v areálu naší firmy

Taky si potřebujete všechno osahat nebo zažít na vlastní kůži? Nové auto si určitě nepořídíte bez testovací jízdy. Potřebujete si sednout za volant a zažít pocit z perfektní jízdy. Máme to stejně. Proto klienty vozíme po realizacích našich modulárních domů a v areálu naší firmy stojí takové domy rovnou tři. Se saunovým domem to tedy nemohlo být jinak.

Modulární saunu najdete v areálu naší firmy na adrese Rybáře 39/25, Tvrdonice. Určitě  si udělejte čas na prohlídku naší výrobní haly, rádi vám vše ukážeme a zodpovíme vaše dotazy.

Jsme vám k dispozici v úterý a ve čtvrtek, případně kdykoliv po předchozí telefonické domluvě.

Domluvit schůzku a saunování

Kde všude můžeme modulární saunu přivést

Proč si vybrat modulární saunu od společnosti Eko modular

Kvalitní stavba od firmy specializované na modulární dřevostavby, která byla jejich průkopníkem a stále udává trendy modulární výstavby

Pevně stanovená cena bez vícenákladů, rozpočet po podpisu smlouvy již nikdy nenavyšujeme

Nepotřebujete stavební povolení, jedná se o stavbu do 25 m2

Za 4 měsíce od podpisu smlouvy se můžete saunovat, stavba proběhne v suchém a čistém prostředí naší výrobní haly

Záruka na okna je 7 let, záruka na saunovou kabinu je 5 let, záruku na stavbu od nás máte celých 30 let

Naše modulární sauny mají nejlepší poměr ceny a kvality na trhu

Jediný takový prémiový produkt na českém trhu, v kvalitě se mu žádný takový nevyrovná

Prvotřídní materiály, vysoká kvalita a precizní zpracování. Rozumný lidský přístup, dobrá a férová domluva

Kontakt

Potřebujete další informace nebo se chcete rovnou domluvit na saunování?
Zanechte nám své kontaktní údaje.

Do dvou dnů se vám ozveme, vy si zatím připravte ručník.

Marcel Lukscheider:
info@ekomodular.cz