Modulární výstavba si s individuálním vkusem rozumí

Modulární dům si nejčastěji spojujeme s rychlostí, praktičností a úsporou. Vyroste v kryté hale za pár měsíců, dá se přemístit a můžete v něm bydlet s mimořádně nízkými náklady.  To zní velmi rozumně, ale do našich představ o bydlení se promítá mnohem víc.  U moderního a kvalitního dodavatele se proto s požadavky zákazníka počítá – můžete se do individuálních úprav pustit sami, nebo si naopak nechat dům připravit včetně nábytku na míru.

Pokud si věříte a máte zkušenosti, dům si převezmete pouze osazený okny a vnějšími dveřmi. Samozřejmě, že i zde se nabízí několik provedení. To, jak budou vypadat podlahy, obklady, koupelna a další detaily, už zařizujete sami. Dobrodružství s malováním, skládáním nábytku vás nemine a máte zasloužený pocit, že jste se na výsledku podíleli vlastními silami. Volíte dodavatele, ladíte termíny a zkrátka jste při tom. Pokud vás ale jímá hrůza nad tím, že to sami nestihnete, nezvládnete anebo vás to zkrátka nebaví, nechte práce na dodavateli.

Připraveno k bydlení!

Dodání Na klíč může znamenat i to, že se nastěhujete s věcmi, které rovnou vybalíte na místo do připraveného nábytku. Kuchyň bude připravena k vaření a v koupelně doplníte jen osobní věci. Stačí říct, jaké jsou vaše požadavky a vkus.

Výhodou tohoto přístupu je nejen úspora času. Eko modular se v oboru pohybuje dnes a denně, má proto přehled o trendech, dodavatelích a jejich kvalitě. Nemusíte tak studovat informace z dostupných zdrojů a doptávat se na rady přátel. A už vůbec se nemusíte spokojit s tím, co nabízejí řetězce hobby obchodů a nábytku. Navíc si dům můžete vybavit chytrou technologií – co třeba topení, které ovládáte ze svého mobilního telefonu? Představte si, že vás doma čeká vyhřátá podlaha v koupelně a v dalších místnostech skleněné topné panely.

Doma se posadíte na sedací soupravu, zhotovenou v rodinné české firmě na míru. Díváte se ven skrze okna, která jsou vsazená do hliníku a doplňují je eklektické žaluzie. Nábytek na míru vám vymysleli designéři tak, aby byl vzdušný, jednoduchý a neuvěřitelně promyšlený. Co vidíte dál? Tapety v originálním designu? Obklady v designu betonu v koupelně?  A chcete to všechno mít brzy? Stačí se zeptat.