Modulární dřevostavby a podzim? Určitě neplatí, že se ve firmě ukládáme k zimnímu spánku, protože se toho děje jen málo. Pravda je totiž taková, že podzimní měsíce patří v našem segmentu trhu k nejvytíženějším – mnozí klienti právě v říjnu a listopadu začínají realizovat svůj sen o vlastním modulárním bydlení.

V říjnu začneme, na jaře bydlíte

Při první nezávazné schůzce se zájemci o bydlení v modulárních dřevostavbách vždy padne dotaz na délku realizace. Odpovídáme vždy stejně – do půl roku od podpisu smlouvy se do nového přestěhuje každý. Když začneme s přípravou v říjnu či listopadu, v dubnu či květnu bydlíte. Často i dřív, nikdy ne déle.

Pokud vyřídíme administrativu rychleji, můžete být v novém například i v únoru, naše stavební postupy jsou nezávislé na počasí – celý dům postavíme v hale, zemní vruty, na kterých jsou naše domy založeny, je možné navrtávat během celého roku (nebetonují se, není třeba čekat na vhodné roční období), převezení hotového domu na váš pozemek a jeho usazení je pak záležitost jednoho dne.

Začít stavět modulární dům na podzim znamená mít více času na vše

Nové bydlení nevybíráme na týden nebo rok – a rozhodnout se, co vlastně od bydlení potřebuji, není vždy úplně snadné. Výběr modulu, volba financování, interier… to vše jsou věci, které potřebují čas. Víte, že celý proces realizace může zahrnovat až sedmnáct kroků?

Mezi ně patří např. zajištění projektové dokumentace a stavebního povolení, návrhy a realizace interiéru, vybavení (spolupracujeme s významnými dodavateli) a atypických úprav, prohlídka pozemku a jeho případné úpravy… a samozřejmě také samotná výroba vašeho nového domu. Nejčastější postup? Po podpisu smlouvy připravíme studii s projektovou dokumentací pro stavební povolení a zajistíme kompletní realizaci na klíč.

Chcete také na jaře bydlet v novém?

Napište nám nebo zavolejte v říjnu nebo listopadu, domluvíme se na podrobnostech.

Kontakty na nás najdete na této stránce.

Těším se na zprávy od vás a přeji krásné zimní dny!

Vojtěch Juřenčák, jednatel.

Uzavřít s námi smlouvu nyní znamená stěhovat se už v létě do nového.